ikony

LED štúdio

Pomôžeme vám usporiadať profesionálny live prenos vášho eventu. K dispozícii ponúkame naše LED štúdiá vhodné na rôzne formáty.

LED steny a LED panely

Ako eventová agentúra vám zabezpečíme živé vysielanie vašich online a hybrid eventov v našich profesionálnych streamovacích štúdiách alebo na vami vybranom mieste.

K dispozícii ponúkame LED studio vo formáte MINI LED stage s LED stenou a LED panelmi pre univerzálne využitie – najmä na stream workshopov, podcastov a online diskusií. Pre väčšie formáty môžete využiť MAXI LED stage s veľkorozmernou LED stenou a prepojením na green screen štúdiom. V našej ponuke nájdete aj TECH LED stage s atypicky rozmiestnenými LED panelmi. Toto štúdio je stavané najmä na vizuálne náročnejšie efekty.

LED studio a
profesionálne služby livestreamu

O váš online workshop či iný event sa postará náš skúsený tím technických a marketingových špecialistov. Naši streameri, režiséri, kameramani, zvukári a osvetľovači zabezpečia, aby mal váš živý event kvalitné ozvučenie, dokonalé zábery a ideálne osvetlenie a aby naše LED studio fungovalo ako má.

Oslovte vašu
cieľovú skupinu

Náš tím, vaša značka, váš obsah.
Naživo na všetkých obľúbených kanáloch.

kanály

Flexibilný živý strih, réžia využitie instream grafík
počas celého streamu.
 

Dohliadneme, aby sa o vašom evente dozvedelo čo najviac relevantných ľudí.

Poskytneme priestory alebo prídeme s technikou priamo k vám.

Vytvoríme vám vlastné originálne stream rozhranie podľa vášho dizajn manuálu.

Pracujeme tak, aby za nás hovorili čísla.

Zhliadnutí streamov

912 392

Odvysielaných eventov

378

Otázok počas eventov

41 126

Spokojných zákazníkov

79