ikony

Live
streaming

Live streaming je moderná a efektívna forma komunikácie s vašim publikom, bez akýchkoľvek obmedzení počtu publika či územnými hranicami.

Live streaming
kvalitne a profesionálne

Nie je prenos ako prenos. Live streaming ktorý sa zasekáva, je rozmazaný či graficky nezaujímavý diváka dlho baviť nebude a po chvíli si ho s najväčšou pravdepodobnosťou aj vypne. S našou firmou dosiahnete dokonalý stream, pretkaný kvalitnými grafikami, snímaný profi kamerami, s ľubovoľnými pozadiami v prenose, dynamickými zábermi a mnohé iné. Presvedčte sa sami a pozrite si naše práce.

Na mieste nezáleží

Naše štúdio je plne mobilné, a aj preto si môžete vybrať akékoľvek miesto pre váš live streaming. Naši technici vedia dokonale prispôsobiť okolie pre kvalitný prenos. Vieme pre vás dohodnúť známe osobnosti ako súčasť prenosu alebo napríklad aj laserovú show. Pripravovali sme prenosy a streamovali už pre množstvo spokojných klientov. Kvalitným marketingom vieme váš prenos patrične spropagovať a dať ho do pozornosti relevantnému publiku. Dohodnite si s nami nezáväzne stretnutie a prehliadku našich priestorov na Tomášikovej ulici v Bratislave, kde sa dozviete viac.

Oslovte vašu
cieľovú skupinu

Náš tím, vaša značka, váš obsah.
Naživo na všetkých obľúbených kanáloch.

kanály

Flexibilný živý strih, réžia využitie instream grafík
počas celého streamu.
 

Dohliadneme, aby sa o vašom evente dozvedelo čo najviac relevantných ľudí.

Poskytneme priestory alebo prídeme s technikou priamo k vám.

Vytvoríme vám vlastné originálne stream rozhranie podľa vášho dizajn manuálu.

Pracujeme tak, aby za nás hovorili čísla.

Zhliadnutí streamov

912 392

Odvysielaných eventov

378

Otázok počas eventov

41 126

Spokojných zákazníkov

79