ikony

Online konferencie

Usporiadajte online konferencie z našich alebo vašich priestorov. Efektívne oslovíte vašu cieľovú skupinu kdekoľvek, bez obmedzovania kapacity a v neustálom kontakte s účastníkmi cez live chat .

Livestream online konferencie

Zabezpečíme vám streamovanie vašich online a hybridných eventov, ako sú online konferencie, školenia, kurzy a prednášky, vzdelávacie workshopy, diskusie v podcastoch, súťaže a ďalšie eventy. Okrem produkcie poskytujeme aj marketing, branding, či rozhranie  podľa vášho dizajn manuálu, podrobnú štatistiku o sledovanosti a poskytnutie tých najlepších priestorov pre váš stream.

Profesionálne streamovacie štúdiá

Pomôžeme vám usporiadať profesionálny live prenos vášho eventu. K dispozícii ponúkame naše multifunkčné streamovacie štúdiá vhodné na rôzne formáty – na menšie pravidelné workshopy alebo podcasty, väčšie eventy alebo eventy náročné na vizuálne efekty.

Náš tím zložený z kameramanov, streamerov, osvetľovačov, zvukárov a ďalších technických a marketingových špecialistov zabezpečí, aby mal váš živý event dokonalé ozvučenie, kvalitné zábery a ideálne osvetlenie.

Štúdiá obsahujú aj množstvo doplnkov ako interaktívny whiteboard, lightboard, náhľadovú obrazovku, veľkorozmernú LED stenu či prispôsobivý green screen.

Oslovte vašu
cieľovú skupinu

Náš tím, vaša značka, váš obsah.
Naživo na všetkých obľúbených kanáloch.

kanály

Flexibilný živý strih, réžia využitie instream grafík
počas celého streamu.
 

Dohliadneme, aby sa o vašom evente dozvedelo čo najviac relevantných ľudí.

Poskytneme priestory alebo prídeme s technikou priamo k vám.

Vytvoríme vám vlastné originálne stream rozhranie podľa vášho dizajn manuálu.

Pracujeme tak, aby za nás hovorili čísla.

Zhliadnutí streamov

912 392

Odvysielaných eventov

378

Otázok počas eventov

41 126

Spokojných zákazníkov

79