ikony

Online prednášky

Usporiadajte online prednášky z našich alebo vašich priestorov. Efektívne oslovíte väčšiu cieľovú skupinu kdekoľvek bez obmedzovania kapacity.

Online prednášky naživo

Zabezpečíme vám živé vysielanie vašich online a hybridných vzdelávacích eventov ako sú online prednášky, školenia, kurzy a workshopy. Okrem produkcie eventov poskytujeme aj marketingové  služby, prispôsobenie rozhrania podľa vašej vizuálnej identity, podrobnú štatistiku o sledovanosti a poskytnutie multifunkčných priestorov pre váš stream.

Štúdiá s profesionálnym vybavením

K dispozícii ponúkame naše multifunkčné streamovacie štúdiá vo verziách Mini, Maxi, Tech a Virtual. Obsahujú množstvo profesionálneho vybavenia ako je interaktívny whiteboard a lightboard, prispôsobivý green screen nadizajnovaný konkrétne podľa vašej grafiky, náhľadovú obrazovku či veľkorozmernú LED stenu.

Naši technickí špecialisti zabezpečia, aby mal váš živý event kvalitné ozvučenie, dokonalé zábery a ideálne osvetlenie. Zároveň zostanete v neustálom kontakte so študentmi cez live chat aplikácie Slido, ktorú bude spravovať náš moderátor otázok.

Náš tím sa vie prispôsobiť aj vašim priestorom ako sú prednáškové učebne, kancelárie, auly či telocvične. Nie je pre nás problém vycestovať kamkoľvek v rámci celého Slovenska ale aj zahraničia.

Presvedčte sa sami a prezrite si naše práce.

Oslovte vašu
cieľovú skupinu

Náš tím, vaša značka, váš obsah.
Naživo na všetkých obľúbených kanáloch.

kanály

Flexibilný živý strih, réžia využitie instream grafík
počas celého streamu.
 

Dohliadneme, aby sa o vašom evente dozvedelo čo najviac relevantných ľudí.

Poskytneme priestory alebo prídeme s technikou priamo k vám.

Vytvoríme vám vlastné originálne stream rozhranie podľa vášho dizajn manuálu.

Pracujeme tak, aby za nás hovorili čísla.

Zhliadnutí streamov

912 392

Odvysielaných eventov

378

Otázok počas eventov

41 126

Spokojných zákazníkov

79