ikony

Stream studio

Pomôžeme vám usporiadať profesionálny live prenos vášho eventu. K dispozícii ponúkame naše streamovacie štúdiá vhodné na rôzne formáty.

Profesionálne stream studio

Zabezpečíme vám živé vysielanie vašich online a hybridných vzdelávacích eventov v našich profesionálnych streamovacích štúdiách. K dispozícii ponúkame stream studio vo verzii Mini, Maxi, Tech a Virtual alebo prídeme priamo k vám.

Stream studio podľa potreby

Stream studio Mini je multifunkčné a je najobľúbenejším variantom v našej ponuke. Je vhodné pre streamovanie online workshopov, diskusií či podcastov. Štúdio Mini obsahuje barové stoličky, kreslá, stand-by stolík, lightboard, whiteboard a LED stenu a LED panely.

MAXI LED stage je veľkokapacitným štúdiom vhodné pre konferencie s väčším počtom speakrov, prezentácií a diskusií. Disponuje veľkorozmernou LED stenou a je prepojiteľné s green screen štúdiom.

Štúdio Tech LED stage je stavané najmä na podujatia náročné na vizuál. Ponúka niekoľko atypicky rozmiestnených LED panelov, dokonalý zvuk, kvalitné osvetlenie a inteligentný prezentér.

Pre vyšší level streamovania ponúkame interaktívne green-screen štúdio alebo tzv. virtual stage. Do jeho pozadia vieme nakľúčovať konkrétne grafiky a animácie na mieru. Ide o profesionálnu technologickú výbavu s futuristickým dizajnom, s ktorým sa určite odlíšite od konkurencie.

Oslovte vašu
cieľovú skupinu

Náš tím, vaša značka, váš obsah.
Naživo na všetkých obľúbených kanáloch.

kanály

Flexibilný živý strih, réžia využitie instream grafík
počas celého streamu.
 

Dohliadneme, aby sa o vašom evente dozvedelo čo najviac relevantných ľudí.

Poskytneme priestory alebo prídeme s technikou priamo k vám.

Vytvoríme vám vlastné originálne stream rozhranie podľa vášho dizajn manuálu.

Pracujeme tak, aby za nás hovorili čísla.

Zhliadnutí streamov

912 392

Odvysielaných eventov

378

Otázok počas eventov

41 126

Spokojných zákazníkov

79