ikony

Živé prenosy

Sme eventová agentúra, ktorá zabezpečuje živé prenosy , ich marketing, rozhranie podľa vášho dizajn manuálu, branding, podrobné analytické dáta o sledovanosti a poskytnutie tých najlepších priestorov pre váš stream.

Živé prenosy ako
marketingový nástroj

Online živé prenosy sú naozaj skvelým marketingovým nástrojom pre pritiahnutie potencionálnych zákazníkov. Publiku môžete detailne popísať alebo vysvetliť váš produkt bez nutnosti osobných stretnutí. Okrem toho streamovať môžete pre neobmedzený počet potencionálnych zákazníkov. Naša firma sa zaoberá okrem prenosov aj marketingom, a na vaše želanie vám váš event alebo konferenciu spropagujeme a dostaneme do povedomia relevantnému publiku.

Multifunkčné
streamovacie štúdiá

Živé prenosy môžete realizovať buď s našou firmou, ktorá ponúka streamovacie štúdiá vo verzii Mini, Maxi, Tech a Virtual, alebo si vybrať ľubovoľný priestor, kam prídeme za vami. V našej ponuke nájdete aj TECH LED stage s atypicky rozmiestnenými LED panelmi. Toto štúdio je stavané najmä na vizuálne náročnejšie efekty. Zabezpečíme vám kompletný servis, vy sa nemusíte o nič starať. Na požiadanie vám vieme dohodnúť aj populárnych moderátorov či komikov, alebo aj laserovú show. Máme za sebou už stovky prenosov a desiatky spokojných klientov. Presvedčte sa sami v sekcii naše práce.

Oslovte vašu
cieľovú skupinu

Náš tím, vaša značka, váš obsah.
Naživo na všetkých obľúbených kanáloch.

kanály

Flexibilný živý strih, réžia využitie instream grafík
počas celého streamu.
 

Dohliadneme, aby sa o vašom evente dozvedelo čo najviac relevantných ľudí.

Poskytneme priestory alebo prídeme s technikou priamo k vám.

Vytvoríme vám vlastné originálne stream rozhranie podľa vášho dizajn manuálu.

Pracujeme tak, aby za nás hovorili čísla.

Zhliadnutí streamov

912 392

Odvysielaných eventov

378

Otázok počas eventov

41 126

Spokojných zákazníkov

79