ikony

Online kurzy

Pomôžeme vám usporiadať profesionálny live prenos pre vaše online kurzy. So živým streamom zasiahnete vašu cieľovú skupinu, nech je kdekoľvek.

Online kurzy naživo

Postaráme sa o produkciu vašich online a hybridných eventov ako sú online kurzy, firemné a vzdelávacie online konferencie, workshopy, prednášky, podcasty, diskusie, gala večery a ďalšie eventy. K dispozícii ponúkame naše profesionálne štúdiá v rôznych formátoch. Vieme sa však prispôsobiť aj vami zvoleným priestorom.

Najobľúbenejším štúdiom je naše MINI LED stage, ktoré má multifunkčné využitie. Pre väčšie podujatia bude vhodné naše MAXI LED stage a pre vizuálne náročnejšie eventy ponúkame TECH LED stage a GREEN SCREEN štúdio na kľúč.

 

Produkcia a marketing eventu

Našim klientom ponúkame komplexné služby od produkcie, marketingu eventu, tvorbu stream portálu, dizajn, branding až po analytiku.

O váš online event sa postará skúsený tím technických a marketingových špecialistov – streamerov, režisérov, zvukárov, osvetľovačov, moderátorov otázok, event a online marketérov. Náš tím zabezpečí, aby bol váš event z technického hľadiska dokonale ozvučený, osvetlený a postará sa o celkovú tvorbu videa. Z marketingového hľadiska vypracuje digitálnu stratégiu na sociálnych sieťach, pripraví potrebné grafické podklady a email marketing.

Oslovte vašu
cieľovú skupinu

Náš tím, vaša značka, váš obsah.
Naživo na všetkých obľúbených kanáloch.

kanály

Flexibilný živý strih, réžia využitie instream grafík
počas celého streamu.
 

Dohliadneme, aby sa o vašom evente dozvedelo čo najviac relevantných ľudí.

Poskytneme priestory alebo prídeme s technikou priamo k vám.

Vytvoríme vám vlastné originálne stream rozhranie podľa vášho dizajn manuálu.

Pracujeme tak, aby za nás hovorili čísla.

Zhliadnutí streamov

912 392

Odvysielaných eventov

378

Otázok počas eventov

41 126

Spokojných zákazníkov

79