ikony

Video produkcia

Zabezpečíme vám komplexnú video produkciu a postprodukciu online live eventu podľa vašich potrieb.

 

Profesionálna video produkcia

O váš livestream sa postará náš skúsený tím režisérov, osvetľovačov, zvukárov, streamerov, moderátorov otázok cez aplikáciu Slido a ďalších technických a marketingových špecialistov. Pre vaše firemné video, reklamné spoty alebo diskusie vám ponúkame naše multifunkčné štúdia. Vieme sa však prispôsobiť aj vašim priestorom. Video produkcia vášho eventu pôjde podľa premysleného scenáru a bude sprevádzaná dokonalým ozvučením, kvalitnými zábermi a osvetlením.

Digitálny marketing
a branding pre váš event

Naši marketéri zas dohliadnu na to, aby sa vášho eventu zúčastnili relevantní diváci. Pripravia kompletnú digitálnu stratégiu od výberu komunikačných kanálov, tvorenia kreatív v podobe animácií a bannerov a pripomínania eventu hosťom prostredníctvom email marketingu. Na sociálnych sieťach nastavia inzerciu na vaše cieľové publikum, priebežne ju optimalizujú a vyhodnocujú jednotlivé ukazovatele výkonnosti a ciele kampane.

Firmám pre ich eventy ako sú online kurzy, vzdelávacie konferencie a workshopy poskytujeme aj vlastné rozhranie napríklad v podobe vlastného streamovacieho portálu. Podľa vášho dizajn manuálu pre vás pripravíme rozhranie na základe vizuálnej identity vašej značky. Grafické spracovanie – či už statické alebo dynamické – ako je napríklad odpočítavanie času, prechody, dynamické grafiky na LED paneli, menovky a pop-up bannery a iné vám vieme pripraviť aj do živého strihu.

Oslovte vašu
cieľovú skupinu

Náš tím, vaša značka, váš obsah.
Naživo na všetkých obľúbených kanáloch.

kanály

Flexibilný živý strih, réžia využitie instream grafík
počas celého streamu.
 

Dohliadneme, aby sa o vašom evente dozvedelo čo najviac relevantných ľudí.

Poskytneme priestory alebo prídeme s technikou priamo k vám.

Vytvoríme vám vlastné originálne stream rozhranie podľa vášho dizajn manuálu.

Pracujeme tak, aby za nás hovorili čísla.

Zhliadnutí streamov

912 392

Odvysielaných eventov

378

Otázok počas eventov

41 126

Spokojných zákazníkov

79